Skip to main content
Almanya’da doktorluk kariyeriniz için
en büyük güvenilir en yakın yardımcınız.

deuctor recruiting

İş Bulma

Sizin ilgi ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak, çalışmakta olduğumuz birçok klinik bünyesinde, size uygun iş fırsatlarını buluyoruz.

Vize ve İş İzni

İş başvurusu sürecinizde vize ve iş izni belgelerinizi profesyonel bir şekilde hazırlanmasına yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Konaklama

Almanya’ya geliş aşamasındaki en büyük zorluklardan biri olan ülkeye gelmeden kalacak yer bulma zorluğuna son veriyoruz.

deuctor academy

Dil Desteği

Almanya’daki günlük yaşamınızda ve profesyonel yaşamınızda etkin bir şekilde iletişim kurabilmeniz için dil öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Profesyonel Koçluk

Tıp eğitimini Türkiye’de, uzmanlık eğitimini Almanya’da tamamlamış doktorlardan oluşan ekibimizle, Almanya’da çalışmak isteyen doktorlara danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Uyum Yönetimi

Almanya’da başarılı şekilde mesleklerini icra edebilmeleri için, sağlık sektöründe belirlenmiş olan hukuki ve etik kurallar konularında bilgilendirmelerde bulunuyoruz.

Entegrasyon

Doktor adaylarımızın entegrasyon sürecinde ihtiyaç duydukları tavsiye ve destekleri sağlamak için buradayız.

Neden deuctor?

Amacımız, deuctor adaylarımızın başarılı bir şekilde Almanya'da istihdam edilmelerini sağlamak ve hastanelerin ihtiyaç duydukları nitelikli doktorları bulmalarına yardımcı olmaktır.

Ücretsiz Hizmetlerimiz

Sizin için pozisyon bulduğumuz hastane, doktorları bulma sürecindeki katkımız için finansal destek sağlamaktadır ve bu sayede size bu harika imkanları ücretsiz sunabilmekteyiz.

Zamandan Tasarruf

Doktor adaylarımızın kariyerlerinde "istiyorum ama vaktim yok" düşüncesini rafa kaldırmalarına destek oluyoruz. Size en iyi hizmeti sunmak ve Almanya’da doktorluk hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız.