Skip to main content

Neden deuctor?

Amacımız, deuctor adaylarının başarılı bir şekilde Almanya'da istihdam edilmelerini sağlamak ve hastanelerin ihtiyaç duydukları nitelikli doktorları bulmalarına yardımcı olmaktır. Sizin için pozisyon bulduğumuz hastane (ÖNEMLİ: bu pozisyonu sizin isteklerinize yönelik olarak buluyoruz), doktorları bulma sürecindeki katkımız için finansal destek sağlamaktadır ve bu sayede size bu harika imkanları ücretsiz sunabilmekteyiz.

Dr.

Begüm Akkaya

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesini 2010 yılında bitirdikten sonra eşimle beraber çıktığımız yolculukta önce Londra’da Queen Mary’de doktoramı yaptım ve sonrasında da Almanya’ya gelip psikiyatri uzmanlığımı bitirdim.

Bir çocuk annesiyim, Almanya’da psikiyatrist ve psikoterapist olarak çalışıyorum.

Bugüne kadar pek çok meslektaşıma Almanya’ya gelmeleri için yardımcı oldum. Artık yardımlarımı profesyonel olarak verebildiğime çok seviniyorum.

Dr.

Erdem Akkaya

Ben,Erdem Akkaya, 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra İngiltere’ye gittim.

Oxford Üniversitesi’nde doktoramı tamamladıktan sonra rotayı Almanya’ya çevirdim. Psikiyatri ve Psikoterapi uzmanlığımı Almanya’da tamamladıktan sonra Oberarzt olarak Aşağı Saksonya eyaletinde çalışıyorum.

Bu süreçteki zorlukları, soru işaretlerini ve farklı deneyimleri yaşamış biri olarak, Türkiye’den Almanya’ya gelmek isteyen meslektaşlarıma yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyorum.

Business Partner

Seda Dikici

Ben, Seda Dikici. 2006 yılında Anadolu Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra, 1 yıl süreyle Almanya’da dil okuluna gittim. Sonrasında Türkiye’de çeşitli Alman firmalarında Tedarik Zinciri bölümlerinde yöneticilik yaptım.

Nitelikli İş Gücü Göçü Kanunu ile Almanya’ya taşındım ve alanında +30 yıldır İnsan Kaynakları ve İşe Yerleştirme hizmeti veren KURT Grup bünyesindeki iştiraklerden biri olan KURT Academy bünyesinde, AB bölgesi dışındaki adaylara teknik, ara kadro ve hemşirelik gibi meslek gruplarında iş bulma, işe yerleştirme, denklik süreçleri ve çalışma vizesi alma konularında hizmet vermekteyim.

Deuctor bünyesinde de benzer süreç tecrübelerimi, Almanya’da doktorluk mesleğini yapmak isteyen tıp mezunları ile paylaşabilmekten mutluluk duyuyorum.